Компанія «Форест Трейд Україна» – команда професіоналів  з успішним досвідом реалізації пиломатеріалів з хвойних і твердолистяних порід деревини в країни Азії та Європи. Ми орієнтовані на результат і готові запропонувати нашим клієнтам товари по їх специфікації в найкоротші терміни.

За багато років роботи на ринку України ми досягли абсолютного розуміння в формулюванні завдань та досягнення цілей з нашими партнерами – виробниками пиломатеріалів.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ:

Акредитив

Ми працюємо по акредитиву.

Акредитив слугує інструментом розрахунків при здійсненні імпортних та експортних угод. Він дозволяє вирішити кілька завдань одразу – мінімізує юридичні ризики, пов’язані з незнанням міжнародного законодавства та захищає вас від непорядних партнерів.

Контроль

Наше кредо: «Якісний товар – задоволений клієнт». Саме тому ми приділяємо максимальну увагу контролю всіх етапів виробництва товару.

Логістика

Наш власний логістичний відділ дозволить оптимізувати витрати наших клієнтів на доставку товару. Ми працюємо на всіх умовах поставки товару згідно ІНКОТЕРМС-2010.

Ділянки під вирубку

Наша компанія володіє власними ділянками лісу під вирубку. Це дає нам можливість постачати товар нашим клієнтам стабільно і безперервно.

Наші товари

ПИЛОМАТЕРІАЛИ
Біопаливо